Bodrumcampus

Farklı ve yenilikçi bir Eğitim kurumu olarak hizmet sunan “Bodrum Campus” Bodrumludur.

Bodrum’un içinden bir eğitim kurumu olarak, Ağustos 2016’da eğitim sektöründe yeni ve mevcut eğitimleri ile Bodrum’a değer katma öncelikli hizmet vermeye başlamıştır.

Bodrum’u tüm değerlerinin yanı sıra eğitimde de üstlere taşıyıp marka değerini yükseltmeyi hedefler. Bodrum Campus, eğitim anlayışına yeni bir soluk kazandırma amacı ile yetişkin ve çocuklara yönelik birçok farklı eğitimler içermektedir.

Bireysel Eğitim ve Kurslar, Yaşam Boyu Eğitim Sertifika programları, Kurumsal Eğitimler, Seminer ve Konferanslar, Kültürel Etkinlikler ile başarı, rekabet gücünün arttırılması ve kişisel gelişimin desteklenmesine öncülük etmek ve çözüm ortaklıkları geliştirerek tüm sektörlerde sürekli eğitim kültürünü yerleştirmeyi hedefler.

“Bodrum Campus” bünyesinde İlköğretim öğrencilerine yönelik eğitim hizmetlerinin yanı sıra; Yaşam Boyu Eğitim Programları Bölümü ile de sektöre getirdiği yenilikçi ve güçlü yanını çözüm ortakları Bilgi Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi Bilgi-Eğitim  ile ortak sertifika programları yanı sıra, birçok kurumsal ve bireysel atölye ve kurs programlarını gerçekleştirmektedir.

Kurumsal ve Bireysel “Yaşam Boyu Eğitim Programları” arasında; Bodrum’un kültürünü, yaşam tarzını yansıtan atölyeler, yaş gruplarına özel kişisel gelişim kursları yanı sıra, “Kurumsal Eğitimler” alanında her sektörden kurum ve işletmelere her biri konusunda uzman eğitmenleri ile “Marka-Firma” çalışan ihtiyaç ve taleplerine özel programlanan eğitim programları gerçekleştirmektedir.